Devlet & Endüstri

Endüstri Alanında Platformlar

Bazı belediye ve devlet işleri belirli yükseklikte çalışmalar gerektiriyor. Bu konuda Highlift harika bir iş ortağı. Her seviyede çalışma olanağı sağlayan makine parkımıza teşekkür ediyoruz. Biz herhangi bir kamu işi için yüksekte çalışmak için her türlü çözümü sağlıyoruz.

Örneğin, E sınıfı ehliyete ve gerekli eğitimlere sahip operatörlerimiz araç üstü platformlarımızı kullanmakta. Bu araç üstü platformlar hareket kabiliyeti ve kolayca sahaya gelme ve sahadan ayrılma özelliğine sahip. Bu tip araçlar devlet binalarının camlarının yıkanmasında veya ağaçların budanmasında çok büyük kolaylıklar sağlar.

Highlift Farkı

Highlift her zaman işe en uygun makine ve ekipmanı  sağlar. Çalışanlarınızın Highlift’in verdiği platform kullanma eğitimlerine katılması her zaman mümkün. Bu şekilde onların IPAF eğitimleri almasında güvenli bir başlangıç olmuş olur.

Eğer hangi makine sizin için daha uygun olacağı konusunda tereddütleriniz var ise, iş anketi doldurup bize iletebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size bir Highlift çalışanı keşif için ve teknik destek için her zaman yardımcı olacaktır.