Makaslı Platformlar

Highlift makine parkında iki makaslı platform çeşidi vardır. Akülü makaslı platformlarla iç mekan çalışmaları, depolama alanları, endüstriyel tesisler gibi alanlarda sessiz, temiz ve kokusuz çalışmayı sağlar.

Zorlu yapı uygulamalarında ise arazi tipi dizel makaslı platformları kullanmanızı öneririz. Ekstra geniş çalışma alanı, engelli, eğimli, çamurlu ve toprak zeminlerde rahat sürüş kabiliyeti ile zorlu çalışma alanlarında işinizi kolaylaştırır.

Eğer hangi makaslı platform sizin için daha uygun bilmiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Makaslı platform kiralama sektöründeki tecrübeli ekibimiz sizinle ilgilenecektir.

Makaslı Platformlar Hakkında

Makinelerimiz güçlü kapasite, rahat çalışma, emniyet, güvenilirlik ve kaliteli parçalardan oluşma gibi avantajları bulunmaktadır. Highlift makaslı platformlar daha verimli bir gün için uzun ömürlü performans sunar. Bu tip merdiven aracı iş veya dış alan inşaat veya bakım görevleri için idealdir. Daha uzun çalışma süresi için elektrikli makaslı platformları veya engebeli arazide dayanıklık için motorlu makaslı platformları seçebilirsiniz.

Dizel makaslı platformlar araziye güçlü bir biçimde uyum sağlama özellikleri bulunmaktadır ve maksimum 10 m ila 18 m arasında çalışma yüksekliği ile dış alanda karmaşık çalışma ortamları için uygundur.

Akülü makaslı platformlar ise enerji tasarruflu, çevre dostudur. Daha az gürültüye ve daha düşük emisyona sahiptir. 5m ila 22m maksimum iş yüksekliği ile kapalı alan düz zemin çalışma ortamı için uygundur.