• 0 216 311 91 97
 • alatan-logo

 • Manlift Kiralama Konusunda Güvenebileceğiniz Tek Adres

  Manlift Kiralama Hizmeti Nerelerde Kullanılır?

  Çoğunlukla inşaat ve sanayi alanlarında kullanılan manlift, yüksekliğe ihtiyaç duyulan birçok iş alanında da kullanılabilmektedir. Bütün yer koşullarına uygun hareket etme özelliği ve yükselebilme yetisiyle, AVM gibi mağaza odaklı sektörlerde de afiş ya da tabela asmak için kullanılabilmektedir. Bunun dışında nakliye ve depolama alanında da ihtiyaç duyulan manlift, iş kolaylaştırıcı yönüyle metrelerce yüksekliğe çıkabilmektedir.

  5 metreden 48 metreye kadar erişebilme özelliğine sahip olan manlift, akülü ve dizel olarak kolay bir kullanım olanağı sunmaktadır. Manlift kiralama firması olarak sektörün en iyi markalarından derlediğimiz filomuzla, sizin de işinizi kolaylaştırır ve kısa zamanda manlift temin etmenize yardımcı oluruz.

  Kiralık Manlift Modelleri

  Manlift kiralama firmamızda yer alan dünya markası platformlar, makaslı, teleskopik, örümcek, sepetli ve eklemli olmak üzere birçok çeşide sahiptir. İnşaat ve sanayi alanlarında genel olarak kullanılan platformlar arasında makaslı ve sepetli manlift modelleri bulunmaktadır. Performansı yüksek ve kullanımı kolay olan bu makineler, dizel ve akülü olmak üzere iki yakıt özelliğine sahiptir. Firmamız size kullanım alanınıza göre ihtiyacınız olan manlift teminatında bulunacak, 7/24 teknik servis imkanlarımızla işlerinizin daha da kolaylaşmasını sağlayacaktır.

  Manlift Kiralama Süreci

  Manlift kiralamak kolay bir süreçtir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren adresinize manliftin temin edilmesi için yola çıkılacaktır. İhtiyacınız olan manlift makinesini kullanım alanınıza getirecek olan ekibimiz, testleri ve bakımı yapılmış olan platformu sizlere sunar.

  Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama yapabileceğiniz gibi, dönemlik ve yıllık manlift kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Kısa ve kolay olan bu süreçte, bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet almış olur, işlerinizin aksamadan ilerlemesini sağlayacak firmamızla iş birliği içerisinde olmanızdan mutluluk duyarız.

  Kiralık Manlift Fiyatları

  Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizinle profesyonel bir işbirliği içerisine girileceğinden emin olabilir, firmamızın kalite ve çalışma disiplinine güvenebilirsiniz. Uygun fiyatlı manlift kiralama işlemleri yapmakta olan firmamız, kullanacağınız platform modeline ve kullanım tarihine göre fiyatlandırma yapmaktadır.

  Kiralama fiyatları makaslı, eklemli ya da teleskopik manlift özelliklerine göre değişim gösterirken, hiçbir zaman sizin istemediğiniz ek bir ücretlendirme yapılmamaktadır. Sektörün en iyi firmalarından biri olan şirketimiz, müşterilerimizin memnun kalacağı değerli bir çalışma disiplini içerisindedir. Hem uygun fiyata hem de kaliteli bir hizmet alabilmek için firmamıza güvenebilirsiniz.

  Manlift Kiralama Avantajları

  İnşaat ve sanayi işlerinizi kolaylaştıracak olan manlift, kolay bir şekilde yükseklik erişimi sağlarken, dar alanlardan geçebilme ve arazi koşullarında hareket edebilme özelliklerine sahiptir. Hem sizin hem de personelinizin işini kolaylaştıracak olan manlift kiralama, maliyet ve bakım işleriyle uğraşmamanızı sağlayacak, kısa zamanda işlerinizi yerine getirmenize yardımcı olacaktır.

  Avantajlı bir manlift hizmeti için siz de ihtiyacınız olan platformu seçerek, işlerinizin kısa zamanda hallolduğunu gözlemleyebilir, uygun fiyata sektörün en iyi makineleriyle çalışabilirsiniz. Bu alanda tecrübeli ve kaliteli olan Highlift firmamızın, güvenilir ve profesyonel personelinden hizmet alabilir, işlerinizi kısa zamanda bitirebilirsiniz.

  Kalite, güven ve masrafsız kiralama hizmetleri için firmamızla iletişime geçerek 7/24 kiralama hizmetlerimizden yaralanabilir, tecrübeli ekibimizle tanışabilirsiniz.