Hakkımızda

Yükseklerdeki Güveniniz; Highlift

Highlift, 2015 yılında kurularak,  platform sektöründe uzmanlaşmış, güvenilir ve verimli olarak çalışan bir firma haline gelmiştir. Devamlı olarak insana, kaliteye ve yeniliğe yatırım yapan firma, uluslararası arenanın da önemli bir sektörel oyuncusu olmayı başardı. Bu uluslararası karakteriyle Highlift, müşterilerine, zaman ve yer fark etmeksizin iyi servisi sağlamayı teklif etmekte.highlift-logo-site

Highlift’in en öncelikli hedefi Türkiye ve çevre ülkelerde sektörel marketin lideri konumuna gelmekti. Manlift, telehandler ve forklift satış ve kiralamanın dışında, bu araçların 1. sınıf yedek parçalarını da satan Highlift ;  yüksekte güvenli ve verimli çalışmayı esas almıştır. Highlift kurulduğu günden bugüne,  iş ortaklarına ve kendi çalışanlarına bu önemli konu hakkında eğitimler de vermektedir. Makine ekipman kiralama ve satış alanında çok zengin bir geçmişe sahip olan Highlift’in ana amaçları arasında, müşterilerine değer katmak ve onlar için vazgeçilmez olmak bulunmakta.

Highlift,  müşterileri için sürdürebilir bir büyüme sağlamak adına kiralama ve satışta ilk olarak ülkemiz ve çevre ülkelerde lider olmak , daha sonra , Avrupa’da, Orta Asya’da  ve gelişmekte olan çeşitli yerlerdeki müşterilerine manlift ve güç çözümleri sağlayıp , global bir Türk markası yaratmak arzusu içerisindedir.

Highlift’ in stratejisini oluşturan 3 önemli yapıtaşı

  • Highlift takımı; Highlift çatısı altında çalışan kişiler yenilikçilik, mesleki yeti açısından uluslararası standartta olmak, açık görüşlülük, yetenekli olmak gibi özelliklere sahiptir. Bu özelliklere sahip çalışanlar Highlift’ i şekillendiren en büyük etmendir.
  • Filo; Highlift filosu müşterilerinin ihtiyaçlarını, istediği zaman, istediği lokasyona  ulaştırır. Müşteri taleplerine göre her gün daha da büyümekte olan  Highlift filosu zenginliğiyle,  bulunduğu pazarda söz sahibidir.
  • Müşteri ; Highlift birlikte çalışmayı olabildiğince kolaylaştırma yolunda motive olmuş ve bu anlamda müşterilerinin memnuniyetini temel firma politikası olarak benimsemiş  bir firmadır.