• 0 216 311 91 97
 • alatan-logo

 • Hakkımızda

  Yükseklerdeki Güven Kaynağınız; Highlift

  2015 yılında kurulan Highlift, güvenilir ve verimli çalışma şekliyle platform sektöründe uzman bir firma haline gelmiştir. İnsani değerleri merkeze alarak, kalite ve yeniliğe yaptığı istikrarlı yatırımlar neticesinde, uluslararası düzeyde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sahip olduğu küresel bir firma olma niteliği ile müşterilerine zaman ve konum fark etmeksizin en iyi şekilde hizmet sağlamayı temin etmektedir.highlift-logo-site

  Highlift’in birincil hedefi Türkiye ve çevre ülkelerde sektörel marketin lideri konumuna gelmektir. Manlift, telehandler ve forklift satışı ve kiralamasının yanı sıra, sözü edilen araçların 1. sınıf yedek parçalarının da satışını gerçekleştiren Highlift, yüksekte güvenli ve verimli çalışmayı esas almaktadır. Highlift kurulduğu günden bu yana, iş ortaklarına ve bünyesindeki çalışma arkadaşlarına çeşitli eğitimler de vermektedir. Makine ekipman kiralama ve satış alanında oldukça zengin bir geçmişe sahip olan Highlift’in ana amaçlarının başında, müşterilerine değer katmak ve memnuniyet seviyesini en üstte tutmak gelmektedir.

  Highlift, sürdürebilir bir büyüme sağlamak adına öncelikli olarak Türkiye ve çevre ülkelerinde, ardından Avrupa’da, Orta Asya’da ve gelişmekte olan diğer ülkelerdeki  müşterilerine manlift ve güç çözümleri sağlayıp, küresel bir Türk markası yaratmak arzusu taşımaktadır.

  Highlift’ in Stratejisini Oluşturan 3 Önemli Yapıtaşı

  • Highlift Takımı: Highlift bünyesinde yer alan kişiler yenilikçilik, mesleki yeti açısından uluslararası standartta olmak, açık görüşlülük gibi özelliklere sahiptir. Sözü edilen niteliklere sahip çalışan profili, Highlift’i şekillendiren en büyük etmendir.
  • Filo: Highlift filosuna ait araçlar, ihtiyaca mukabil olarak zaman ve konum fark etmeksizin ulaştırılmaktadır. Müşteri taleplerine göre sürekli olarak gelişme kaydeden Highlift filosu zenginliğiyle, bulunduğu pazarda söz sahibidir.
  • Müşteri: Highlift, sahip olduğu yapıcı ve çözüm odaklı bakış açısıyla, müşterilerini en üst seviyede memnun etmeyi temel firma politikası olarak benimsemiş bir kuruluştur.”