İnşaat

İnşaat Sektöründe Platformlar

İnşaat sektörü birçok farklı durum altında çalışmaktadır. Bu çalışmaların çoğunda manlift ihtiyacı duyulmaktadır. Telehandler , forklift veya manlift gibi makinelerimiz  ile çözüm ortağı oluyoruz. Her seviyede çalışma olanağı sağlayan makine parkımızla herhangi bir inşaat alanında yüksekte çalışmak için her türlü çözümü sağlıyoruz.

Highlift bir çok farklı iş için tasarlanmış makineleri bünyesinde bulundurmaktadır. Örneğin, zorlu arazi koşullarında çalışmak üzere tasarlanmış 4×4 arazi tipi teleskopik ve eklemli platformlarımız bulunmaktadır. Bu 4×4 arazi tipi manliftler sayesinde en zorlu arazi koşullarında bile yüksekte çalışmanız için her türlü ekipmana sahibiz.

İnşaat sektöründeki büyük firmalar tercihlerini Highlift’ten yana yapmış bulunmakta ve Highlift’in ekipmanlarını kulanmaktadırlar.

Eğer hangi makine sizin için daha uygun olacağı konusunda tereddütleriniz var ise, iş anketi doldurup bize iletebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size bir Highlift çalışanı keşif ve teknik destek için yardımcı olacaktır.