• 0 216 311 91 97
 • alatan-logo

 • Boyama

  Boyama Sektöründe Platform Kullanımı

  Özel boyama işlemleri özel ekipmanlar ve özel çözümler ister. Standart ekipmanlarımızın dışında size farklı ekipmanlarımızı önerebiliriz. Bu şekilde sizde özel bir çalışma yapmış olursunuz.

  Örneğin, teleskopik makinelerimiz düz ve dikey yükselme yaparken eklemli platformalarımızı kullanabilirsiniz, eklemli platformlarmızda dikey, yatay ve düz yükselmenin dışında ulaşılması zor olan yerlere eklemli makineler ile ulaşabilirsiniz.

  Eğer yukarıda çalışırken elektrik desteğine ihtiyacınız olursa makaslı platformun kendisinde bulunan prizden yukarıda çalışmanızı yaparken yararlanabilirsiniz. İç mekanlarda çalışma yaparken zemine zarar vermek istemiyorsanız ve iz bırakmak istemiyorsanız beyaz lastiklerimizi sizin için makinemize montaj edebiliriz. Üstelik çalışma ortamınız steril bir ortam ise size yeni kullanılmamış makinelerimizi önerebiliriz.

  Eğer hangi makine sizin için daha uygun olacağı konusunda tereddütleriniz var ise, iş anketi doldurup bize iletebilir  veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size bir Highlift çalışanı keşif için ve teknik destek için yardımcı olacaktır.