• 0 216 311 91 97
 • alatan-logo

 • Ankara Makaslı Platform Kiralama Hizmetiyle Hızlı Çözümler

  Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli iş makinesi kiralama firması olarak Highlift, Ankara’nın sanayi, inşaat ve endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmuş, aynı zamanda bu sektörler için dünyanın en iyi iş makine markalarını Ankara’ya kazandırmıştır. Hem Türkiye için hem de Ankara için devleşmekte olan iş makinesi sektöründe ilk sıralarda yer alarak, %100 güvence sağlamıştır.

  Bizimle İletişime Geçin

  Ankara Ofis

  İvedik Organize sanayi 88 Oto 3. Bölge Mah. 2284 Sok. No: 113 Ankara / Türkiye
  Tel: 0312 394 10 94
  FAX: 0216 311 98 89
  E-mail: info@highlift.com.tr

  Merkez Ofis

  Highlift Makina Otomotiv İnşaat Turizm Nakliyat Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Esenşehir Mah. Sarıgazi Yolu Cad. No:10/1 Ümraniye / İstanbul
  Tel: 0216 311 91 97
  FAX: 0216 311 98 89
  E-mail: info@highlift.com.tr

  İzmir Ofis

  Aydınlar caddesi Geri kazanımcılar sitesi No 67 Işıkkent Bornova İzmir / Türkiye
  Tel: 0232 437 04 34
  FAX: 0216 311 98 89
  E-mail: info@highlift.com.tr

  Mesai saatlerimiz içerisinde bizlere gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda mail atabilir, aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir veya hemen arayabilirsiniz.

  Ankara Makaslı Platform / Manlift Kiralama Hizmeti Nedir?

  Ağırlık ve yükseklik alanında kullanılan manlift iş makineleri, yüksekliği 8 ile 22 metreye kadar uzanabilen, personelin iş güvenliğini sağlarken aynı zamanda erişim imkanı sağlamasına da olanak veren makinelerdir. Platform boyutları 3 ile 5 metre arasında değişen iş makineleri, uzama ve kısalma özelliklerine sahip oldukları için aynı anda birçok yere ulaşım sağlamaktadır.

  Manlift kiralama alanında iyi ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, firmamızın olanaklarından yararlanabileceğiniz gibi, güler yüzlü ve işinin ehli personelimizin de her zaman desteğini alabilirsiniz. Manlift kullanım alanlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  Ankara Makaslı Platform / Manlift Kiralama Kullanım Alanları

  Portatif bir yapıya sahip olan manlift iş makineleri, uzama ve kısalma yetilerine sahip oldukları için depolama ya da istifleme alanlarında kullanılabilmektedir. AVM, nakliye, inşaat ve sanayi de kullanılabileceği gibi aynı zamanda reklam, televizyon sektöründe de kullanımı olan makinelerdir.

  Yükseklik ve ağırlık işlevlerini tamamlamak amacıyla yapılmakta olan bütün iş alanlarında kullanılabilecek olan manlift iş makineleri, hayatınızı ve işinizi kolaylaştıracak sepetli, makaslı ve dikey modellere sahiptir. İş alanında kullanabileceğiniz çok amaçlı makinelerden biri olan manlift ile siz de sektörünüzün en iyisi olabilirsiniz.

  Ankara Makaslı Platform Kiralama Hizmeti Avantajları

  Makaslı platform özelliği sayesinde dengede durabilir ve yükseğe uzanarak erişim kolaylığı sağlar. Aynı zamanda metre metre kısalabilme özelliği sayesinde iş sırasında duraklar oluşturmanızı ve depolamalarınızı bu şekilde yapabilmenizi sağlar. Manlift kiralama hizmeti vermekte olan firmamız, makaslı platformları dünyanın en iyi markalarından derleyerek filosunda bulundurmaktadır.

  Makaslı platformlar dışında, sepetli ve teleskopik manlift ihtiyaçlarınız için de firmamızdan destek alabilir, bizimle iletişime geçerek kısa zamanda kiraladığınız manliftin adresinize teslim edileceğini görebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet için firmamız profesyonel teknik ekip ve makine mühendisleriyle çalışmaktadır.

  Highlift ile Ankara Makaslı Platform Kiralama

  Yıllardır sektörün en iyisi olan firmamız, dünyanın en iyi markalarından derlediği iş makinesi filosuyla sanayi, inşaat ve endüstri alanında güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Yüklerinizi hafifleten ve sizi ulaşabileceğiniz noktaya götürebilen manlift kiralama hizmetiyle, hem masraflarınız azalır hem de zamandan kar etmiş olursunuz.

  Ankara’nın da en iyi iş makinesi platformu kiralama firmasından hizmet alabilmek için, siz de iletişim numaramızdan bizi arayabilir ve kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Ankara Kiralık Manlift Hizmetlerimiz

  7/24 teknik servis hizmetimiz ve bakımlı platform kiralama işlemlerimizle, kullanımı kolay manlift kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Bakım, onarım ve testleri yapılmış olan makinelerimizi adresinize teslim eder, kullanım sırasında bir aksilik olmasına karşın teknik servisimizle adresinize gelerek makineyi inceler ve onarırız.

  İşinizi kolaylaştıracak iş makinelerini kiralama hizmetimizle, sektörün en iyisi olmak ve kaliteli işler yapabilmek için her zaman profesyonel olmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Zaman içerisinde sektörde öncü konumda yerimizi almış ve hizmette kaliteden ödün vermemekteyiz.

  % 100 Güvenilir Ankara Kiralık Manlift Hizmetimiz

  Bakımlı ve kaliteli manlift iş makinelerimizle, sizinle birlikte yukarılara çıkmaya devam ediyoruz. Highlift manlift ve iş makinesi kiralama firması olarak, bizimle iletişim kurduğunuz anda Ankara’nın en iyi ve en tecrübeli iş makinesi personeliyle tanışır, işlerinizin profesyonel bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

  Kalite, güven ve hızlı teslimat için adresinize getirdiğimiz iş makineleriyle gönül rahatlığıyla çalışabilir, bizimle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.