• 0 216 311 91 97
 • alatan-logo

 • İzmir Manlift Kiralama Hizmetimiz İle Kaliteyle Tanışın

  Ege’nin incisi İzmir’de de hizmet veren firmamız Highlift, Ege’nin birçok iş alanında ihtiyaç duyduğu iş makinelerini temin ederek, inşaat ve sanayi alanında gelişimine katkıda bulunmuştur. Tecrübeli ve kaliteli olmanın yanı sıra, aynı zamanda güvenilir hizmet vererek iş sahasında güvenliği ve sağlık açısından da ilerlemelerde bulunarak, İzmir’in gelişim gösterdiği alanlarda öncülük etmeye devam etmekteyiz.

  Bizimle İletişime Geçin

  Ankara Ofis

  İvedik Organize sanayi 88 Oto 3. Bölge Mah. 2284 Sok. No: 113 Ankara / Türkiye
  Tel: 0312 394 10 94
  FAX: 0216 311 98 89
  E-mail: info@highlift.com.tr

  Merkez Ofis

  Highlift Makina Otomotiv İnşaat Turizm Nakliyat Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  Esenşehir Mah. Sarıgazi Yolu Cad. No:10/1 Ümraniye / İstanbul
  Tel: 0216 311 91 97
  FAX: 0216 311 98 89
  E-mail: info@highlift.com.tr

  İzmir Ofis

  Aydınlar caddesi Geri kazanımcılar sitesi No 67 Işıkkent Bornova İzmir / Türkiye
  Tel: 0232 437 04 34
  FAX: 0216 311 98 89
  E-mail: info@highlift.com.tr

  Mesai saatlerimiz içerisinde bizlere gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda mail atabilir, aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir veya hemen arayabilirsiniz.

  İzmir Manlift Kiralama Hizmeti Nedir?

  İş makineleri arasında portatif ve işlevsel olan manlift modelleri genellikle 8 ile 22 metreye kadar uzanabilir platformlardır. İnsan gücünün yetmediği alanlarda, yükseklik ve ağırlık kaldırma platformları olarak depolama, istifleme ve inşaat iş sahalarında kullanım imkanları bulunmaktadır. Sağlam ve dengeli olan bu makineler, 1, 5 metreye kadar çıkabildikleri gibi akülü ve dizel modelleriyle de her iş sahasında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

  Dünyanın en iyi markalarıyla manlift iş makinesi hizmetimizden yararlanmak için firmamızın tecrübesi ve kalitesine güvenebilir, uygun fiyatta kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  İzmir Manlift / Makaslı Platform Kiralama Hizmeti Özellikleri

  Sabit ve dengeli olan makaslı platformlar, küçük yapılarıyla birçok alana sığabilir, aynı zamanda dar alanlardan da geçebilir. Bunlarla birlikte elemanlarınızı taşıyabilecek asansörlü bir yapıya sahip olan makaslı platformlar, depolama ve bina dış cephe temizleme alanlarında da tercih edilmektedir.

  AVM, inşaat, sanayi ve nakliye iş alanlarının kolaylaştırıcı makinelerinden biri olan manlift kiralama hizmetimiz, kiraladığınız iş makinesinin adresinize teslim edilerek kısa zamanda kullanımına başlamanıza olanak vermektedir.

  Highlift ile İzmir Makaslı Platform Kiralama

  İzmir’in inşaat ve sanayi sahasında kullanabileceği çok amaçlı manlift kiralama hizmetimizle makaslı platformun kolaylığını müşterilerimize sunmaktayız. Uzama ve kısalma yetisine sahip olan makaslı platformlar sayesinde, işlerinizi kolaylaştırır ve personelinizin iş güvenliğini sağlamış olursunuz. İzmir’in en iyi firmalarından biri olarak, iş makinelerinin düzenli bakım ve onarımını yapar, dizel ya da akülü seçimlerinizde kullanımınızı kolaylaştıracak onarımları da anında gerçekleştiririz.

  Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olan firmamız, müşterilerimizin güvenli bir iş sahası oluşturması için operatör desteğinde bulunur. Aynı zamanda 7/24 teknik servis imkanıyla kısa zamanda adresinize gelerek iş makinesinin onarımını gerçekleştirir.

  İzmir Kiralık Manlift Kullanım Alanları

  Hemen hemen birçok iş alanında kullanılmakta olan manlift iş makineleri, inşaat arazi koşullarına uygun, AVM ve diğer iç mekanlarda iş yapma gücüne sahiptir. İç ve dış mekanda kullanılabileceği gibi, model ve çeşitlerine göre işlevsellikleri de değişmektedir. Örneğin makaslı manliftin özelliği uzama ve kısalmadır. Bu da düz bir rafın önünde istediğiniz noktaya kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır.

  İşçilerinizin işini kolaylaştıracak olan manlift kiralama hizmetimizle 7/24 yanınızda olmaya devam eder ve kısa zamanda işlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluruz. İnşaat ve sanayi alanlarında kullanabileceğiniz manlift iş makineleriyle hem zamandan hem de masraftan tasarruf edersiniz.

  İzmir Kiralık Manlift Hizmetimiz Hakkında

  7/24 İzmir manlift kiralama hizmeti vermekte olan firmamız, sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için profesyonel teknik elemanlar ve makine mühendisleriyle çalışmaktadır. Dünyanın en iyi markalarından derlediğimiz iş makinesi filomuz oldukça geniş ve iş bitirici özelliklere sahiptir. İzmir’in en iyi firmalarından biriyle çalışmak için bizimle iletişime geçebilir ve kısa zamanda %100 güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Highlift farkıyla uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir hizmete Türkiye’nin birçok ilinde devam ederek, iş sahasının güvenli bir alan haline gelmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda depolama, istifleme ve nakliye alanlarında çalışmakta olan makinelerimiz inşaat, sanayi ve endüstriyel gelişime de katkıda bulunarak, İzmir’in iş sahasında etkin bir rol oynamaktadır.