Dizel Makaslı Platformlar

Highlift, zorlu yapı uygulamalarında arazi tipi makaslı platformları önerir. Ekstra geniş çalışma alanı, yüksek kaldırma kapasitesi, engelli, eğimli, çamurlu ve toprak zeminlerde rahat sürüş kabiliyeti ile zorlu çalışma alanlarında arazi tipi makaslı platformlar yüksekte çalışmayı kolaylaştırır.

Eğer hangi dizel makaslı platformun sizin için daha uygun olacağı konusunda tereddütleriniz varsa, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tel: 0 216 311 91 97

Dizel Makaslı Platformlar Hakkında

6m ila 18.5 m çalışma yüksekliği aralığında değişen dizel makaslı platformlar birçok farklı alanda kullanılmaktadır: İnşaat ve bayındırlık işleri, temizlik, etkinlik ve daha fazlası… Dar alanlara kolay erişim için kompakt yapısı bulunur.

Highlift dizel makaslı platformlar pozitif çekiş kontrolü ile güçlü, inşaat odaklı dört çeker makinelerdir. Dikkat gerektiren açık alan şantiyelerinde verimliliği arttırmak için idealdir. Rekabetçi kaldırma hızı ve geniş platformları, şantiye alanına ulaşmak ve işi hızlıca bitirmek için taşıma ve kapasite ile verimliliği arttırmaktadır.