Makaslı Platformlar

Highlift makine parkında iki makaslı platform çeşidi vardır. Akülü makaslı platformlarla iç mekan çalışmaları, depolama alanları, endüstriyel tesisler gibi alanlarda sessiz, temiz ve kokusuz çalışmayı sağlar.

Zorlu yapı uygulamalarında ise arazi tipi dizel makaslı platformları kullanmanızı öneririz. Ekstra geniş çalışma alanı, engelli, eğimli, çamurlu ve toprak zeminlerde rahat sürüş kabiliyeti ile zorlu çalışma alanlarında işinizi kolaylaştırır.

Eğer hangi makaslı platform sizin için daha uygun bilmiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Makaslı platform kiralama sektöründeki tecrübeli ekibimiz sizinle ilgilenecektir.

Makaslı Platformlar Hakkında

Dış cephe temizleme ve diğer işlemlerinizi rahat çalışabilme adı altında gerçekleştirmek ister misiniz? Akülü ve makaslı platformlar, kendi alanında farklı işlevsellikleri yerine getirmekte ve kullanıcılarına ideal sonuçlar alma garantileri vermektedir. Highlift makaslı platformlar, daha verimli ve uzun ömürlü bir performans almanıza yardımcı olmaktadır.

Özellikle merdiven veya iç, dış alan inşaat & bakım görevlerini yerine getirmeniz için en etkili sonuçları sunmaktadır. Daha uzun çalışma süresi vaat eden bu platform, elektrikli makaslı platformları ya da engebeli arazide de maksimum dayanıklılık sunmasından dolayı ‘motorlu makaslı platform’ olarak hizmetler sunmaktadır.

Dizel makaslı platformlar arazi gibi büyük alanlarda daha yoğun sonuçlar almanıza yardımcı olur. Güçlü bir biçimde uyum sağlaması ile bilinen bu platform, 10 metre ila 18 metre arasında ki çalışma yüksekliği ile dış alanlarda ki tüm işlemlerinizi kısa sürede sonuca bağlamanıza yardımcı oluyor.

Aynı zamanda akülü makaslı platformlar ise enerji tasarrufu olması ve çevre dostu bir çalışma prensibi sunmasından dolayı sınıfında daha çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Daha az gürültü ve daha düşük emisyon ile çalışan bu sistemler, 5 ila 22 metre arasında ki maksimum iş yüksekliği ile kapalı alan & düz zemin çalışma ortamlarında yüksek performans sunmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçin, ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olun.

Makaslı Platform Kiralama Fiyatları

Her bütçeye uygun makaslı platform kiralama fiyatlarını sunarak, sizlere dilediğiniz ürünü tarafımızdan tedarik etme imkanları tanımaktayız. Birinci sınıf markaların seri üretimleri olan bu ürünler tüm iç ve dış düzenleme işlerinizi sonuca bağlama konusunda olumlu etkenler yaratmaktadır. Highlift markası tarafından günümüze kazandırılan platformlar, ilerleyen teknoloji ile beraber artık tüm çalışma alanlarının vazgeçilmezi konumuna ulaşmıştır.

Hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurmak ve makaslı platform kiralama fiyatları konusunda bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soru ve sorunlara anında dönüş yapan ekibimiz, bu sayede sizlerin tam anlamıyla fikir edinmesine imkan tanımaktadır.