Dikey Platformlar

Dikey platformlar, genellikle fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, kamu binalarında, depolama merkezlerinde kullanılır. Sınırla alana ve zemin basıncında kısıtlamalara sahip olan kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için idealdir.

Dikey platform veya stok toplayıcıların yardımını aldığınız zaman verimliliği, ulaşımı ve güvenliği arttırırken envanter seçimi yapma, genel bakım, ayarlama veya diğer tekrarlanan görevleri garanti altına alırsınız.

Eğer hangi dikey platformun sizin için daha uygun olacağı konusunda tereddütleriniz varsa, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dikey Platformlar Hakkında

Tüm makinelerimiz güç olarak verimli depolama bataryalarına sahiptir. Ürünlerin hafif yapı, rahat çalışma, emniyet, güvenilirlik ve kalite gibi avantajları bulunmaktadır. Genel olarak bakım çalışmaları ve depo stokları için amaçlanan dikey platformlar hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilirler. Beyaz lastikleri iz bırakmaz ve her türlü zemin yüzeyinde rahatça kullanılabilinir.

Maksimum 8m ila 12.2 m çalışma yüksekliği ile kendinden ilerlemeli dikey platformlar depo ve süpermarket gibi dar alanlar için uygundur.

Maksimum 3.3 m ila 16 m çalışma yüksekliği ile mobil dikey platformlar otel ve havaalanlarında düşük maliyetli bir çözüm için uygundur.