Teleskopik Platformlar

Highlift araç parkında bulunan teleskopik platformlar, inşaat, mekanik, taahhüt, boyama, dış cephe montaj, elektrik işleri, cam ve endüstriyel bakım çalışmalarında sizlere istenilen yükseklik ve ölçüde çalışma imkanı sunar. 360° dönebilen platform sayesinde çalışma alanlarında kolayca konumlanabilir, uzatılıp kısaltılabilen teleskopik bomlarla platform konumunu değiştirmeden yatay ve dikey düzlemdeki yerinizi değiştirebilirsiniz.

Eğer hangi teleskopik platformun sizin için daha uygun olacağı konusunda tereddütleriniz varsa, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Teleskopik Platformlar Hakkında

Teleskopik platformlar herhangi bir platform aracının sunabileceğinden daha iyi yatay uzanma sağlayabilir. İnşaat ve endüstriyel uygulamalardaki sınırlı erişimli alanlar için mükemmeldir. Highlift teleskopik platformlar, iş sahası ve çalışma alanında istediğiniz çekiş ve hız ile verimlilik için tasarlanmıştır.

Uzun erişim ve hızları onları tersaneler, inşaat, yıkım ve onarım siteleri veya temizlik için son rötuşlarda mükemmel bir araç haline getirmektedir.