Akülü Makaslı Platformlar

Higlihft araç parkında bulunan dar şaseli ve akülü makaslı platformlar, kompakt ölçüleri, azaltılmış platform ağırlığı, iz bırakmayan araç lastikleri ile dar alanlarda yüksekte güvenli çalışma imkanı sunar.

Eğer hangi akülü makaslı platformun sizin için daha uygun olacağı konusunda tereddütleriniz varsa, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sektöründe uzman kişiler sizinle ilgilenecektir.

Akülü Makaslı Platformlar Hakkında

Highlift akülü makaslı platformların daha uzun süre çalışma süresi ve yüksek verimliliği bulunmaktadır. Enerji tasarruflu elektrikli motoru verimliliğinizi sektörün önde gelen görev döngüsü ile arttırmaktadır. Verimli makine tasarımı, daha az planlı hizmet, daha sessiz çalışma alanı, hidrolik yağlara daha az bağımlılık ve sıfır emisyon anlamına gelmektedir.

Highlift makine parkında bulunan akülü makaslı platformlar iç mekan çalışmaları, endüstriyel tesisler, yapılar ve depolama alanlarında çalışmak için size uygun ölçülerde çalışma imkanı sağlar. Elektrikli motorların sessiz, temiz ve kokusuz çalışma avantajı özellikle iç mekanlarda daha konforlu çalışma olanağı sunar.